linkedin icon

Vastgoed te koop in Pervencheres, Normandië, Frankrijk

Per pagina:24
Soort:Relevantie

Onroerend goed in Pervencheres

De regio Normandië in Noord-Frankrijk is een toplocatie die voortdurend de aandacht trekt van zowel buitenlandse huizenkopers als investeerders. Als u ervan droomt een pittoresk huis of een elegant appartement te bezitten op een locatie met betoverende landschappen en een rijke geschiedenis, dan zou Pervencheres bovenaan uw lijstje moeten staan. Deze charmante gemeente in het departement Orne, met zijn groene landschap en traditionele stenen huizen, heeft de vertederende referentie verdiend als het "Dorp van Steen" vanwege zijn typische Franse architectuur en landschap. Voordat u de diensten van een lokale makelaar inschakelt, moet u even de tijd nemen om vertrouwd te raken met de vastgoedmarkt in Pervencheres. Ontdek de verscheidenheid aan eigendommen die te koop zijn in deze prachtige omgeving en krijg inzicht in de kosten die gepaard gaan met het kopen van een vakantiehuis op zo'n onderscheidende locatie. Het gevarieerde aanbod op de vastgoedmarkt van Pervencheres varieert van gezellige huisjes tot grote kastelen en traditionele boerderijen, die een perfecte mix bieden van rustieke charme en modern comfort.

Pervencheres-eigenschappen: overzicht van markttrends

De vastgoedmarkt van Pervencheres, Normandië, heeft gestage prijsstijgingen laten zien, waardoor het aantrekkelijk is geworden voor kopers en investeerders uit verschillende landen, vooral uit Groot-Brittannië, Duitsland, de Scandinavische landen en de Verenigde Staten. De verbluffende landschappelijke schoonheid van Pervencheres, samen met zijn diepgewortelde cultuur, zorgt voor een serene woonsfeer met het extra voordeel van talrijke recreatieve activiteiten dankzij de weelderige groene parken en opmerkelijke verbindingen met de bruisende stad Parijs. Pervencheres staat bekend om zijn rijke geschiedenis, groene landschappen en een vriendelijke levensstandaard. De afgelopen jaren hebben de lokale autoriteiten in Pervencheres hun inspanningen voor de ontwikkeling van de stad opgevoerd en een breed scala aan vastgoedkeuzes aangeboden aan zowel binnenlandse als buitenlandse huizenkopers. De opties variëren van strakke moderne herenhuizen tot gezellige appartementen, moderne villa's, traditionele landhuizen en luxe penthouses. Het gemak waarmee men een onroerend goed te koop kan vinden in Pervencheres, Frankrijk, dat past bij verschillende budgetten en levensstijlvoorkeuren, maakt dit schilderachtige stadje in Normandië zeer aantrekkelijk voor buitenlandse investeerders. Te midden van de prachtige landelijke omgeving is Pervencheres echt een plek waar traditionele charme en modern leven samenkomen.

Gemiddelde prijs van een onroerend goed te koop in Pervencheres

Hoeveel zou u opzij moeten zetten voor woningen in Pervencheres, Normandië? De totale prijs varieert aanzienlijk als gevolg van een groot aantal factoren, zoals het type onroerend goed, de nabijheid van belangrijke locaties zoals het historische centrum en de stranden, de beschikbaarheid van voorzieningen en individuele voorkeuren (zoals hoogwaardige voorzieningen, grootte, toegankelijkheid, enzovoort). voort). Uit recente gegevens blijkt dat de hoogste vraagprijs voor onroerend goed in Pervencheres € 2.468 per vierkante meter bedroeg. De topwoningen met de hoogste prijzen bevinden zich in het Pervencheres Centre-Bourg-gebied. Aan de andere kant zijn de meer betaalbare woningen, met een gemiddelde prijs per vierkante meter van € 1.832, te vinden in de regio La Picardière-Le Buisson. De gemiddelde verkoopprijs voor een woning in dit gebied bedraagt momenteel circa € 527.392.

Soorten eigendommen die u kunt vinden in Pervencheres

In Pervencheres, Normandië, Frankrijk, bieden vastgoedopties een interessante mix van eigendommen, waaronder herenhuizen, elegante herenhuizen, traditionele boerderijen en luxe kastelen. De premium eigendommen bevinden zich doorgaans in privé-onderverdelingen of in een landelijke omgeving. Er zijn ruime herenhuizen met 3 of 4 slaapkamers en grote balkons en huizen met twee verdiepingen, elk met een aparte ingang en een volledig uitgeruste keuken. Er zijn ook gloednieuwe kastelen beschikbaar op idyllische locaties in Pervencheres, Frankrijk, met een panoramisch uitzicht op het Franse platteland, op loopafstand van lokale voorzieningen, die een aantrekkelijke leefomgeving creëren.